Matheo zdradza liczbę wyprodukowanych utworów


2018.07.23

opublikował:

Matheo zdradza liczbę wyprodukowanych utworów

foto: P. Tarasewicz

Matheo, producent znany ze współpracy m.in. z Popkiem, Tede, Eweliną Lisowską i donGURALesko, pochwalił się, ile wyprodukował utworów, które mogli usłyszeć fani. Liczba robi olbrzymie wrażenie.

Producent przyznał, że słuchacze mogli zapoznać się z ok. 400 stworzonymi przez niego piosenkami i 200 instrumentalami. – Jako, że zdałem sobie sprawę ostatnio, że mam już około 400 wyprodukowanych przez siebie utworów, które oficjalnie ujrzały światło dzienne + następne 200 będące muzyką instrumentalną, postanowiłem, w ramach ciekawostki dla mnie i dla Was uruchomić cykl publikacji – napisał Matheo.

Matheo wpadł na ciekawy pomysł. Producent chce przedstawić wszystkie swoje utwory w bardzo nietypowy sposób. Poprosił fanów, aby ci wymyślili kilka tematów przewodnich. Wtedy do każdego z nich, artysta dobierze kilka skomponowanych przez siebie piosenek.

Będzie polegał on na tym, że wybierając jakiś temat przewodni, udostępnię wam każdego dnia, po parę utworów odnoszących się do niego. Możecie również wpisywać swoje propozycje oznaczając je tagiem #matheohistory Czekam więc na info od Was i dzisiaj dowiecie się jaki jest pierwszy temat !!! – dodał producent.

Jednym z pierwszych zaproponowanych tematów jest „pasja”. Co wybierze Matheo? Pierwsze efekty #matheohistory już dzisiaj.

Tagi


Polecane

Share This