Matka Juice WRLD: Wciąż nazywałeś mnie mamusią


2019.12.15

opublikował:

Matka Juice WRLD: Wciąż nazywałeś mnie mamusią

fot. mat. pras.

Juice WRDL został pochowany 13 grudnia. Podczas ceremonii pogrzebowej głos zabrała Carmella Wallace, matka rapera.

– Mój drogi synu, Bóg i zaufał i mogłam cię wychować. Przelałam na ciebie wszystko co miałam i Pan mnie prowadził. Byliśmy nierozłączni i mimo, że wcześnie opuściłeś dom, to zawsze byliśmy w swoich sercach. Zawsze mieliśmy tę szczególną więź. Zawsze cieszyliśmy się, że się widzimy, a ty wciąż nazywałeś mnie„ mamusią ”, przytulając się i całując, kiedy mnie widziałeś. Twoja miłość była czysta, niewinna a ty zawsze byłeś szczerzy. Troszczyłeś się o ludzi i chciałeś uczynić świat lepszym miejscem. Będę bardzo za tobą tęsknić. Spoczywaj w pokoju mój drogi. Mama cię kocha.

Rodzeństwo Juice’a, Brian, Alyssa i Maya pożegnali swojego brata mową, którą otwierał cytat z Platona:

– Muzyka daje duszę wszechświatowi, skrzydła umysłowi, walkę wyobraźni i życie wszystkim. Jarad, przyniosłeś życie, światło i śmiech wszystkim, których spotkałeś. Zawsze będziemy cię nosić w naszych sercach. Kochamy Cię.

Biuro Okręgowego Inspektora Medycznego Cook nadal pracuje nad oficjalną przyczyną śmierci Juice WRLDA. Obecnie oczekuje na wyniki kilku testów, w tym patologi serca, neuropatologię, toksykologię i histologię. Z doniesień prasowych wynika jednak, że raper połknął przed smiercią kilka tabletem Percocet’u.

Jednak multi-platynowy artysta sprzedający podobno spożył kilka tabletek Percocet przed śmiercią.

Polecane


Share This