Matt Dusk prezentuje świąteczny numer


2020.11.19

opublikował:

Matt Dusk prezentuje świąteczny numer

Matt Dusk po raz pierwszy zaprezentował swoje wykonanie tego niezwykle radosnego, swingującego utworu świątecznego na albumie „Piece on Earth” (2004r.) – album został wydany w Kanadzie. Polscy fani artysty mogą natomiast znać ten utwór ze świątecznej edycji albumu „My Funny Valentine: The Chet Baker Songbook” (2012r.)

Dzisiaj Matt prezentuje zupełnie nową odsłonę „Cool Yule” – swojej ulubionej piosenki świątecznej (a, jak sam przyznaje, nagrał ich ponad 40!). Dzięki zabawnemu tekstowi i lekkości kompozycji, piosenka ta z pewnością wprawi wszystkich w wesoły, świąteczny nastrój.

– Kiedy byłem dzieckiem, miałem starą płytę Louisa Armstronga, której słuchałem bez przerwy. To wyjątkowy utwór, posiadający świetny, świąteczny „groove”. Wykonujemy ten utwór na żywo od 25 lat i to jest dokładnie ta wersja, którą gramy na naszych świątecznych koncertach. Ponieważ w tym roku nie możemy wystąpić na scenie, nagrałem go z całym Big Bandem dla publiczności na całym świecie. Bardzo cieszy mnie fakt, że utwór gości już na antenie 42 stacji radiowych w USA i Kanadzie – mówi Matt Dusk.

Polecane

Share This