Matt Dusk zapowiedział utwór ze Zbigniewem Wodeckim


2020.05.02

opublikował:

Matt Dusk zapowiedział utwór ze Zbigniewem Wodeckim

Foto: P. Tarasewicz

Zbliżają się urodziny wybitnego muzyka, Zbigniewa Wodeckiego, które przypadają na 6 maja. Z tej okazji, kanadyjski piosenkarz Matt Dusk zapowiedział wspólny utwór o tytule “My Way / Szczęście jest we mnie“.

Już niebawem Matt Dusk zabierze nas w podróż do czasów, w których u szczytu popularności był jego idol Frank Sinatra. Wybrany przez Matta zestaw hitów to wycieczka przez całą karierę Mistrza – jej wzloty, upadki, radości i problemy sercowe. Dzięki Mattowi odtwarzamy na nowo najlepsze momenty z jego życia, od czasu kiedy zawładnął sercami nastolatek po czas, gdy stał się jednym z członków The Rat Pack.

SPRAWDŹ TAKŻE: Norbi odpowiada na #Hot16Challenge

Na pierwszy singiel Matt wybrał najbardziej osobisty utwór i dla samego artysty najważniejszy – „My Way / Szczęście jest we mnie”, gdzie w duecie usłyszymy Matta i Zbigniewa Wodeckiego. Data nie jest przypadkowa, premiera odbędzie się w dzień urodzin Zbigniewa Wodeckiego, czyli 6 maja. Jest to swoisty hołd Matta dla jednego z najważniejszych muzyków. Jak do tego doszło i co artysta ma do powiedzenia na ten temat dowiemy się już w dniu premiery.

Polecane

Share This