Matt Simons z nowym teledyskiem


2019.03.14

opublikował:

Matt Simons z nowym teledyskiem

„Open Up” promuje najnowsze wydawnictwo Matta „After The Landslide”. Trzeci album pochodzącego z Brooklynu wokalisty, songwritera oraz multiinstrumentalisty ukaże się 5 kwietnia nakładem [PIAS] Recrodings. Na płycie znajdzie się utwór „Dust”, który powstał we współpracy z Betty Who.

Artysta z Zachodniego Wybrzeża odniósł sukces w Europie. Jego dwa studyjne albumy „Pieces”  oraz „Catch&Release” dotarły do szerokiego grona odbiorców. Premierowy singiel „We Can Do Better” , z najnowszego krążka, uzyskał ponad 80 mln odtworzeń na platformach streamingowych, przez dwa miesiące utrzymał się na liście TOP 10 EuropeanAirplay Chart. Owocem współpracy z artystką z LA AmyKuney jest utwór „Amy’s Song” oraz nakręcony do niego teledysk. Piosenka zawiera przesłanie miłości, akceptacji i równości, pokazuje głębszą stronę twórczości Matta.

Matt Simons prezentuje klip, który powstał do utworu „Open Up”.

„After the Landslide”  jest najbardziej ambitnym i osobistym albumem muzyka. Na płycie porusza takie tematy jak miłość, strata, żal oraz siła, jaką trzeba mieć, aby przez te wszystkie fazy przejść

„Wybrałem „After the Landslide” jako utwór tytułowy, ponieważ najbardziej oddaje klimat całego krążka. Ten album opowiada o kryzysie wieku ćwierćwiecza. Chodzi o przewartościowanie swojego życia, poukładania go od nowa i przeżycie wszystkich emocji, jakie tym etapom towarzyszą. Utwory na płytę napisałem w wieku 29 lat, ale musiałem się zagłębić w siebie i przypomnieć sobie, co czułem kiedy przekroczyłem 20-tkę. Nie dostałem żadnych wskazówek, dopiero zaczynałem nowy rozdział na Brooklynie po rozstaniu z moją dziewczyną i nie miałem pojęcia, co zrobić ze swoim życiem. To było przerażające, ale zarazem wyzwalające. Te emocje i doświadczenia starałem się uchwycić na albumie”  – mówi Matt  o „After the Landslide”.

Oto tracklista:

1 Made It Out Alright
2 Open Up
3 Summer With You
4 It’s You
5 Not Falling Apart
6 Amy’s Song
7 Last To Know
8 We Can Do Better
9 Dust
10 Champagne Tears
11 After The Landslide
12 If I Was Your Man

Polecane

Share This