Matthew Herbert na CudaWiankach


2011.06.09

opublikował:

Matthew Herbert na CudaWiankach

Impreza wystartuje 25 czerwca o godz. 20:00 w Gdyni.

Oprócz koncertów Kayah i Smolika na plenerowej, plażowej scenie wystąpi dwukrotnie, za każdym razem w innej odsłonie, niezwykły muzyczny wizjoner – Matthew Herbert.

O godz. 20.00 otworzy line up swoim autorskim DJ Setem, aby parę godzin później powrócić z 19-osobowym Big Bandem, z którym stworzą niezapomniany muzyczny performance na zakończenie CudaWianków 2011. Będą to jedyne, specjalne występy w Polsce tego wyjątkowego artysty o międzynarodowej sławie.

Muzycy wystąpią w niezwykłej, wielobarwnej oprawie scenograficznej Jarosława Koziary na gigantycznej scenie na gdyńskiej Plaży Śródmieście. Usłyszymy wytrwaną elektronikę, muzyczne eksperymenty, jazzowe aranżacje, energetyczne rytmy, które wprowadzą wszystkich tanecznym krokiem w lato.

Przypominamy, że wydarzenie „Lato zaczyna się w Gdyni: CudaWianki” inauguruje sezon letni w Gdyni.  CudaWianki to unikatowa na skalę ogólnopolską propozycja spędzenia Nocy Świętojańskiej. Plenerowa Scena Muzyczna CudaWianki to główny komponent programowy wydarzenia. Niezwykła sceneria Plaży Śródmieście i Bulwaru nad morzem, wyjątkowa atmosfera spotkania miłośników muzyki z całej Polski, imponująca, rozświetlona setkami punktów świetlnych scena i…gwiazdy.

CW 2011 to także intensywne, artystyczne działania w przestrzeni miejskiej, w tym Aleja Cudów czyli działania warsztatowe i integracyjne, otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Motywem przewodnim warsztatów będzie twórcze podejście do tematu ekologii i eko-dizajnu; Alternatywne Zwiedzanie Miasta, Akcja Wianki czyli wspólne plecenie eko i etno-wianków, a także po raz pierwszy Secret Game czyli bardzo tajemnicza gra miejska.

Na wszystkie wydarzenia – WSTĘP WOLNY.

Organizator: Miasto Gdynia

Więcej informacji już wkrótce na:

www.cudawianki.eu

www.gdyniakulturalna.pl

www.facebook.com/CudaWiankiGdynia

{facebook)

Polecane

Share This