MaxFloFest już za dwa tygodnie


2014.03.28

opublikował:

MaxFloFest już za dwa tygodnie

Pokahontaz, Buka, Skorup i BU to tylko część artystów, którzy pojawią 4 kwietnia w krakowskim Kwadracie. Swój pierwszy koncert z utworami z debiutanckiej płyty zagra również K2. Jako support wystąpią Szpilersi.

Na ten rok przypada dziesięciolecie Agencji Artystyczno-Wydawniczej MaxFloRec. W planach koncertowych współpracujących z nią wykonawców nie mogło więc zabraknąć kolejnego MaxFloFestu. Jednego dnia, w jednym miejscu zjawią się zarówno weterani polskiego hip-hopu, jak i debiutanci. W repertuarze oprócz klasyków gatunku będzie nieco nowości, za którymi stoi m.in. K2. Usłyszymy single promujące jego debiutancki, legalny krążek: „Scenę akcji”, „Tu umierają anioły”, „Scenę dramatu” czy „1 moment”. Koncert zbiegnie się z premierą albumu – na półki sklepowe „Anatomia” trafi dokładnie 4 kwietnia.

{sklep-cgm}

Kto wie, czy artyści nie szykują dla swoich fanów jeszcze innych niespodzianek? W końcu na scenie zagrają reprezentanci tego samego wydawnictwa. Będzie to okazja do co najmniej kilku featuringów, ale o tym przekonajcie się sami

Imprezę poprowadzi DJ Hopbeat. Wstęp od godz. 19. Bilety w cenie 35, 40 lub 45 zł są już w sprzedaży.

Polecane

Share This