MaxFloRec wyda solowy krążek K2


2014.02.08

opublikował:

MaxFloRec wyda solowy krążek K2

Wiosną tego roku na półki sklepowe trafi album K2, jednego z rekrutów MaxFloLabu. Wiem, jak ciężkie kawałki pisze i to była moja główna obawa przy prezentacji jego utworów. Okazało się jednak, że ludzie chcą takiego wymiaru rapu – komentuje Rahim, szef wydawnictwa. MaxFloLab działa w ten sposób, że to słuchacze – swoimi komentarzami, ocenami i uwagami – wskazują artystę, któremu agencja ma wydać materiał „na legalu”. K2 jest bez wątpienia tym rekrutem, który zebrał największą liczbę pozytywnych opinii i cieszy się największą popularnością. Suma wyświetleń jego utworów na kanale MaxFloRecTV przekroczyła już pół miliona.

Zeszłoroczną edycję MaxFloLab uznajemy za bardzo udany eksperyment, który z pewnością będzie kontynuowany. Dzięki niemu mogliśmy pokazać aż 8 ciekawych artystów i sprawdzić reakcje słuchaczy na ich materiał. Zdecydowanie najlepszy feedback wytworzył się wokół K2. Wiem, jak ciężkie kawałki pisze i to była moja główna obawa przy prezentacji jego utworów. Okazało się jednak, że ludzie chcą takiego wymiaru rapu. Stąd też kolejny materiał K2, który de facto jest już na ukończeniu, ukaże się wiosną tego roku nakładem naszej wytwórni – mówi Rahim.

{reklama-hh}

Sam K2 komentuje wyróżnienie następująco: Oczywiście jestem mega zadowolony, że nareszcie moja wieloletnia praca muzyczna ma możliwość zaowocowania w postaci legalnego wydawnictwa. Myślę, że jest to jakiś niepisany cel albo nawet marzenie każdego, kto angażuje się w muzykę. Rzeczą następną jest sama wytwórnia: MaxFlo mam praktycznie na swoim podwórku, więc wiadomo, że to maksymalna wygoda. Liczę, że nasza współpraca będzie owocna, pokładam w niej duże nadzieje.

Tej premiery nie można przegapić! Szczególnie że to wybór samych słuchaczy, a sobotnie przyjęcie K2 na koncercie Pokahontaz w Zabrzu tylko to potwierdza – kwituje koordynatorka MaxFloLabu, Joanna „Este” Michalik.

Solowa płyta artysty ukaże się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Wcześniej spodziewać możemy się oczywiście zapowiadającego ją klipu. Wydawnictwo zawierać będzie kilkanaście premierowych produkcji. Już dziś wiadomo, że jednym z gości na krążku będzie Buka. Szczegóły związane z K2 można śledzić w naszym portalu, na MaxFlo.pl i fanpage`u MaxFloLabu.

Polecane

Share This