Mąż Nicki Minaj aresztowany. Za kratami może spędzić kilka ładnych lat


2020.03.05

opublikował:

Mąż Nicki Minaj aresztowany. Za kratami może spędzić kilka ładnych lat

foto: mat. pras.

Nicki Minaj pierwszych miesięcy 2020 roku na pewno nie zaliczy do udanych. W styczniu do więzienia trafił jej brat, Jelani Maraj, który odsiedzi 25 lat za pedofilię, a teraz kłopoty ma jej mąż. Minaj wyszła w październiku zeszłego roku za Kenneth’a „Zoo” Petty’ego. Mężczyzna był wcześniej skazany za gwałt i zabójstwo. Petty, jak wymaga tego amerykańskie prawo, był zarejestrowany jako przestępca seksualny w stanie Nowy York. Przeprowadził się jednak do Los Angeles i prawo wymaga od niego zgłoszenia tego faktu po przeprowadzce oraz zarejestrowania się w nowym stanie.

Petty tego nie zrobił, co jest przestępstwem federalnym, a sprawa wyszła na jaw kiedy został zatrzymany do kontroli drogowej. Trafił do aresztu, ale wyszedł za kaucją (wpłacono 20 tysięcy dolarów). Miał uregulować kwestię rejestracji, ale tego nie zrobił. Teraz grozi mu za to nawet do 10 lat więzienia. Mąż raperki sam zgłosił się na policje. Jego paszport został zatrzymany, ma zakaz opuszczania Kalifornii i obowiązuje go godzina policyjna. Oskarżyciel żądał umieszczenia go w areszcie domowym, ale jego obrońca był przeciw i ostatecznie będzie musiał nosić nadajnik na kostce.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

Kenneth Petty był skazany w 1995 roku za gwałt. Odsiedział cztery lata,a za kratki ponownie trafił w 2006 roku, tym razem za śmiertelne postrzelenie mężczyzny. W 2013 roku został warunkowo zwolniony.

Polecane

Share This