Maze Of Sound przesuwają premierę płyty


2014.07.10

opublikował:

Maze Of Sound przesuwają premierę płyty

Zespół Maze Of Sound zwyciężył mający miejsce pod koniec czerwca łódzki festiwal Rockowanie. To kolejny sukces na koncie progresywno rockowej formacji. Premiera oczekiwanej płyty „Sunray” została przeniesiona na wrzesień.

     

Zwycięstwo w festiwalu Rockowanie bardzo pozytywnie nas zaskoczyło – mówi Kuba Olejnik, wokalista Maze Of Sound. Serdecznie dziękujemy za pomyślną dla nas decyzję jury oraz wszystkim tym, którzy byli tam z nami zarówno pod sceną, jak i na niej. W ramach wygranej zagramy koncert w studio Radia Łódź, który zostanie wyemitowany na antenie oraz zarejestrowany i wydany w postaci płyty „live”. Oprócz tego czeka nas jeszcze występ podczas Mixera Regionalnego 2014 na dużej scenie, promocja medialna na łamach Dziennika Łódzkiego oraz Radia Łódź i sesja zdjęciowa wykonana przez studio Fabryka z Łodzi. To bardzo poważne nagrody, chcemy je maksymalnie wykorzystać, dlatego też zdecydowaliśmy się przesunąć premierę naszego albumu „Sunray” na wrzesień. Nie chcemy się spieszyć, zależy nam, by wszystko dopiąć na ostatni guzik i jak najlepiej wypromować ten album przed premierą – dodaje.

Album „Sunray” promuje singiel „Forest”. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, ponieważ zaraz po umieszczeniu „Foresta” na YouTube, zaczęli do nas zgłaszać się różni dziennikarze muzyczni z propozycją prezentacji utworu w swoich stacjach radiowych i listach muzycznych – mówi Rafał Galus, gitarzysta grupy.

12 lipca Maze Of Sound wystąpi w katowickiej Katofonii, zaś 18 lipca na Festiwalu w Jarocinie, na Scenie Dla Każdego.

Polecane

Share This