Me And That Man wracają z nowym singlem i trasą koncertową


2019.12.06

opublikował:

Me And That Man wracają z nowym singlem i trasą koncertową

fot. kadr z wideo

Po wydaniu świetnie przyjętego zarówno przez fanów jak i krytyków debiutanckiego krążka „Songs of Love and Death” w 2017 roku, dowodzony przez lidera Behemoth, Adama Nergala Darskiego, Me And That Man wraca w nowej postaci – a co najważniejsze – z nową muzyką Zespół zaprezentował dziś nowy singiel, któremu towarzyszy wyreżyserowany przez Romana Przylipiaka klip. W utworze gościnnie wystąpił Jørgen Munkeby z norweskiego Shining.

Utwór nosi tytuł „Run With The Devil”, a ilustrujący go, zainspirowany niepowtarzalną atmosferą filmowych klasyków Quentina Tarantino, teledysk można zobaczyć na kanale Napalm Records, które wyda nowy krążek zespołu.

Klip ukazuje perypetie uwolnionego z bagażnika samochodu Jørgena, który rozpoczyna swój „bieg z samym diabłem”, czyli z Nergalem. Od spotkania w ponurej uliczce, szaleńczej jazdy autostradą, aż do klubu, w którym zespół występuje przed rozentuzjazmowanym tłumem – to wszystko można zobaczyć w nowym teledysku Me And That Man. Oprócz tego spostrzegawczy widz będzie miał do czynienia z różnymi tajemniczymi wskazówkami, symbolami, ukrytym przekazem.

To była świetna zabawa! Kiedy zacząłem planować klip do tego utworu, chciałem stworzyć coś więcej, niż zwykły teledysk – chciałem stworzyć film muzyczny, który rozpoczyna się w momencie, w którym przerwano „Nightride”. Ale nie bierzcie tego wszystkiego zbyt poważnie – przy pomocy pewnych metafor składamy do grobu naszą przeszłość, bo teraz nadchodzi czas na nowe. Ten klip to bardzo dobry sposób na przedstawienie kolejnego wcielenia M&TM… ale co będzie dalej? Przygotujcie się na mnóstwo zajebistych rzeczy – komentuje Nergal.

W kwietniu zespół rusza w polską trasę koncertową „New Tour, New Songs, Same Shit 2020”, nad którą patronat objęło Antyradio. Nergalowi i jego ekipie podczas trasy będą towarzyszyć Frank The Baptist, Mùlk oraz wspomniany wcześniej Jørgen Munkeby z Shining.

Oto szczegóły polskich koncertów:

02.04 – Wrocław, Zaklęte Rewiry
03.04 – Szczecin, Kosmos
04.04 – Gdańsk, Stary Maneż
05.04 – Toruń, Lizard King
15.04 – Warszawa, Palladium
16.04 – Kraków, ZetPeTe
17.04 – Poznań, Tama
18.04 – Gostyń, Hutnik
19.04 – Katowice, P23

Polecane

Share This