Me And That Man z klipem do najbardziej kontrowersyjnego utworu, jaki Nergal kiedykolwiek opublikował


2022.01.10

opublikował:

Me And That Man z klipem do najbardziej kontrowersyjnego utworu, jaki Nergal kiedykolwiek opublikował

foto: Karol Makurat / Tarakum.pl

W sieci pojawiło się wideo promujące album „New Man, New Songs, Same Shit, vol.2” Me And That Man. Klip ukazał się na kilka dni przed rozpoczęciem trasy koncertowej zespołu.

„Blues and Cocaine” to chyba NAJBARDZIEJ kontrowersyjny utwór, jaki kiedykolwiek opublikowałem. Uwielbiam tę piosenkę i wideo jej towarzyszące – myślę, że na pewno jest to jeden z najmocniejszych punktów całego albumu. O mały włos utwór nigdy nie ujrzałby światła dziennego. Szczegóły są, szczerze mówiąc, zbyt „polityczne” jak na mój gust… a ja jestem tylko błaznem w Trybunale Opinii Publicznej. Mam nadzieję, że podoba wam się fascynujący, gościnny występ Pana Michale Gravesa za mikrofonem – komentuje Nergal.

New Songs, Same Shit, vol.2” jest swoistą kontynuacją wydanego w 2020 „New Man, New Songs, Same Shit, vol.1”. Album uplasował się na siódmej pozycji na Olisie, a wersja LP znalazła się na drugim miejscu.

Już 13 stycznia rozpoczyna się polska trasa koncertowa Me And That Man z udziałem Johna Portera, która obejmie następujące miasta:

13.01 Tczew – CkiS
14.01 Goleniów – GDK
15.01 Wrocław – Stary Klasztor
16.01 Płock – POKiS
20.01 Katowice – P23
21.01 Kraków – Hype Park
22.01 Warszawa – Progresja
23.01 Białystok – Zmiana Klimatu

Polecane

Share This