Medard zapowiada „Twój stary mixtape” na bitach Metro


2021.12.30

opublikował:

Medard zapowiada „Twój stary mixtape” na bitach Metro

fot. Dawid Jóźwiak

Medard wraca po dłużej przerwie z funk-rapowym materiałem w całości opartym na kradzionych bitach legendarnego producenta – Metro. „Stare dragi” to pierwszy singiel promujący materiał „Twój stary mixtape” i zarazem pierwszy, który został napisany i zarejestrowany. To od niego zaczął się pomysł na stworzenie płyty opartej na produkcjach bitmejkera z którym współpracowali nie tylko O.S.T.R., Fisz, Afront, Dinal czy Ras, ale również Percee P, Wildchild, Rakaa Iriscience czy Blu.

– Rap to ciężki drug. Życie bez niego jest dla mnie zdrowsze, ale wiosną zeszłego roku miałem nawrót. Na rozruch wziąłem bit Metro z „Blunted Album” i od ręki napisałem ten numer. A potem następny. I następny. I następny. Do nałogów wraca się szybko. Tak powstał #TWÓJSTARYMIXTAPE – komentuje Medard.

Materiał w całości powstał w Quality Studio, przy niebagatelnym udziale Bryndala oraz Safilafi Qz z ekipy Lagastyl. Tracklista i lista gości oraz okładka zostaną ujawnione niebawem. Grafikę nawiązującą stylistyką do coverów Metro stworzył GBUR.

Polecane

Share This