Media zdradzają, jak Rihanna skomentowała wieści o tym, że jest miliarderką


2021.08.08

opublikował:

Media zdradzają, jak Rihanna skomentowała wieści o tym, że jest miliarderką

fot. Instagram / @badgalriri

Na początku tygodnia Forbes poinformował, że wedle szacunków majątek Rihanny wynosi ok. 1,7 miliarda dolarów. Tym samym gwiazda stała się drugą najbogatszą kobietą na świecie (po Oprah Winfrey) i najbogatszą artystką w przemyśle muzycznym. Media donoszą, że kiedy paparazzi zaczepili wokalistkę przed jednym z nowojorskich nocnych klubów, prosząc o komentarz do informacji Forbesa, ta odpowiedziała tylko: – God is good.

Według publikacji magazynu największa część fortuny Rihanny pochodzi z marki Fenty Beauty, w której piosenkarka posiada 50 procent udziałów. Kolejnym biznesem który czyni Riri miliarderką jest firma Savage X Fenty (warta ponoć 270 milionów dolarów), Fenty Skin oraz linia perfum wokalistki. Nie zapominajmy też o niezliczonej ilość przebojów, milionach sprzedanych płyt i wyprzedanych trasach koncertowych piosenkarki z Barbadosu.

Fani Rihanny od ponad pięciu lat czekają na jej nową płytę. Artystka jesienią deklarowała, że nagrała płytę, ale nie wyda jej ze względu na pandemię. Do dziś nic się w tej sprawie nie zmieniło.

Polecane

Share This