Megan Thee Stallion czuje się zdradzona przez swoich przyjaciół


2020.08.08

opublikował:

Megan Thee Stallion czuje się zdradzona przez swoich przyjaciół

Podczas niedawnej sesji na Instagramie Megan przyznała, że po strzelaninie z Torym, była zszokowana brakiem wsparcia ze strony swoich przyjaciół.

– Ta cała sytuacja była naprawdę szalona. Zastanawiałam się dlaczego zostałam postrzelona. To było chore, ale niektórym wydawało się śmieszne. Niektórzy myśleli, że to taki żart. Czułam się zdradzona przez wszystkich moich przyjaciół i byłam tym zszokowana – powiedziała artystka.

SPRAWDŹ TAKŻE: Cardi B i Megan Thee Stallion z gorącym klipem na upalne dni

Przypomnijmy, że Megan została postrzelona w obie stopy w trakcie powrotu z Torym Lanez’em z imprezy u Kylie Jenner. Kilka dni po zdarzeniu raperka opublikowała oświadczenie, w którym odnosiła się m.in. do reakcji 50 Centa naśmiewającego się z sytuacji.

– To może być dla zabawne dla was w internecie i może być kolejnym głupim powodem do rozmów, ale to moje prawdziwe życie, w którym naprawdę mnie skrzywdzono i mam przez to traumę Zostałam postrzelona w obie stopy. Musiałam poddać się operacji usunięcia kul. To było przerażające. To po prostu najgorsze doświadczenie w moim życiu – mówiła w relacji na swoim Instagramie

Polecane


Share This