Megan Thee Stallion & Dua Lipa w gorącym singlu „Sweetest Pie”


2022.03.11

opublikował:

Megan Thee Stallion & Dua Lipa w gorącym singlu „Sweetest Pie”

fot. YouTube

Megan Thee Stallion i Dua Lipa, czyli ikony współczesnej muzyki oraz światowej sławy gwiazdy, połączyły siły we wspólnym nagraniu „Sweetest Pie”. Już teraz można nazwać go hymnem seksownych dziewczyn.

„Sweetest Pie”, który zapowiada nadchodzący album Megan Thee Stallion, to zmysłowa, smakowita piosenka, która powstała w hołdzie wszystkim kobietom. Teledysk do utworu wyreżyserował Dave Meyers, za produkcję odpowiadał Freenjoy.

Megan była gościem w najnowszym odcinku podcastu „Dua Lipa: At Your Service”, który towarzyszy newsletterowi Service95 prowadzonym przez brytyjską wokalistkę. W programie Dua i Megan rozmawiają o swojej wspólnej piosence, ale także o aktywizmie, o potrzebie solidarności kobiet-artystek, ochronie czarnoskórych kobiet oraz walce z mizoginią, wciąż obecną na hiphopowej scenie i w branży muzycznej. A wszystko to bez rezygnowania z bycia seksowną dziewczyną.

W 2021 roku Megan zdobyła trzy Grammy (z czterech nominacji), dwie statuetki NAACP Image oraz nagrodę Billboard Music dla Najlepszej raperki. W tym roku ma szansę na dwa kolejne wyróżnienia Grammy m.in. za „Thot Shit”. Raperka towarzyszyć będzie Dua Lipie na wybranych koncertach podczas jej Future Nostalgia Tour.

Dua Lipa właśnie jest w trakcie wspomnianej trasy Future Nostalgia. Jej singiel „Levitating” trafił na listę Top Hot 100 Song of the Year notowania Billboardu, a longplay „Future Nostalgia” zapewnił jej nagrodę Grammy w kategorii Najlepszy popowy wokalny album.

Polecane

Share This