Megan Thee Stallion zachwyca krągłościami w kuszącej sesji


2021.02.15

opublikował:

Megan Thee Stallion zachwyca krągłościami w kuszącej sesji

Megan Thee Stallion obchodzi w poniedziałek 15 lutego swoje urodziny. Raperka skończyła właśnie 26 lat i jest w doskonałym nastroju. Do tego stopnia, że świętowanie swoich urodzin rozpoczęła od zrobienia sobie gorącej i seksownej sesji zdjęciowej. Amerykańska artystka jest zachwycona zdjęciami i postanowiła podzielić się nimi ze swoimi fanami. Na kilku fotkach zamieszczonych w social mediach zobaczymy raperkę w kusym i obcisłym filetowym stroju, śmiało wypinającą swoje kuszące ciało. Megan zachwyca swoimi krągłościami, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów.

SPRAWDŹ TAKŻE: Półnagie Ariana , Megan i Doja na seksownych girls party, w najnowszym klipie Grande

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez TINA SNOW (@theestallion)

Megan miała dosyć przykry incydent w zeszłym roku. Raperka została postrzelona w stopę przez swojego kolegę po fachu – Tory’ego Laneza. Do zdarzenia doszło w lipcu zeszłego roku. Megan Thee Stallion była razem z Lanezem na imprezie u Kylie Jenner. Wracali tym samym samochodem, ale pomiędzy artystami doszło do awantury. Jej efektem było postrzelenie Megan w stopę. Lanez usłyszał zarzuty postrzelenia raperki oraz posiadania załadowanej oraz niezarejestrowanej broni w pojeździe. Dodatkowo ma zakaz publicznego komentowania całego zajścia oraz zbliżania i kontaktowania się z Megan.

Teraz Tory Lanez chce, aby sąd zniósł mu zakaz publicznego zabierania głosu w sprawie postrzelenia Megan. Wypełnił już odpowiednie dokumenty oraz wnioski, które wkrótce mają zostać złożone przez jego prawników w sądzie. Uważa, że zakaz komentowania sprawy działa na jego szkodę i jest niesprawiedliwy, ponieważ raperka takiego zakazu nie otrzymała. Zaznacza przy tym, że Megan wielokrotnie poruszała ten temat w social mediach czy swoich wywiadach. Problemem dla Laneza są także pojawiające się co chwilę fake newsy, których przez zakaz nie może skomentować.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This