Mel C ze Spice Girls zagrała w klipie wschodzącej gwiazdy z Wielkiej Brytanii

Sporty Spice pojawiła się w teledysku "Love Is Back"


2021.01.24

opublikował:

Mel C ze Spice Girls zagrała w klipie wschodzącej gwiazdy z Wielkiej Brytanii

Celeste okrzyknięto najlepiej zapowiadającą się debiutantką z Anglii ostatnich kilku lat. W styczniu 2020 roku triumfowała w prestiżowym plebiscycie BBC Sound of 2020 oraz zdobyła nagrodę BRITs Rising Star. „Hear My Voice” trafiło na ścieżkę dźwiękową filmu Aarona Sorkina „Proces siódemki z Chicago”. Eksperci przewidują nominację do Oscara za utwór. Utwór „A Little Love” trafił z kolei do wyczekiwanej świątecznej reklamy domów towarowych John Lewis. Po raz pierwszy w historii w spocie użyto piosenki specjalnie napisanej na potrzeby reklamy. YouTube ogłosiło Celeste jako kolejną artystkę w programie Artist On The Rise. Pixar zaangażował gwiazdę do zaśpiewania piosenki do filmu „Soul”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Miley Cyrus okradziona. Znowu

Teraz Celeste ogłosiła, że jej debiutancki album ukaże się 29 stycznia, czyli miesiąc wcześniej niż zapowiadano. Najnowszym zwiastunem zapowiadającym krążek „Not Your Muse”, jest klip do kawałka „Love Is Back”.

– To późne lata 80-te, Londyn, a światową walutą jest miłość. Kobiety z tętniącej życiem giełdy pracują przez całą dobę, aby pomóc miłości w powrocie na szczyt. Aby to zrobić, będą musiały współpracować, aby sprzedawać „miłosne akcje” za pośrednictwem fal radiowych – mówi o klipie jego reżyser – Sammy King.

W klipie występuje wiele osób – jedną z nich jest aktor Jaime Winstone, inną natomiast, Mel C znana jako Sporty Spice z najpopularniejszego girlsbandy w historii – Spice Girls.

OBSWERUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane

Share This