Mela Koteluk z nowym singlem. Album już w listopadzie


2018.10.11

opublikował:

Mela Koteluk z nowym singlem. Album już w listopadzie

foto: Adam Pluciński

Po czterech latach od premiery „Migracji” Mela Koteluk wraca z trzecią płytą w karierze. Krążek zatytułowany „Migawka” ukaże się 9 listopada. Już teraz możecie zobaczyć lyric video do pierwszego singla „Odprowadź”.

Na płycie znajdzie się 11 piosenek, które powstawały na przestrzeni ostatnich miesięcy. Utwór „Odprowadź” wyłonił się zimą, podczas wspólnych prób z dala od miasta, kiedy zespół nie miał jeszcze konkretnych planów odnośnie wydania płyty.

To był dobry czas – pełna niewiadoma i pełna swoboda twórcza. Pisząc tekst Odprowadź w mojej głowie wyświetlało się pytanie: czy aby na pewno poczucie bezpieczeństwa zależy od drugiego człowieka? Idąc tym tropem powstał utwór o relacji, w której chodzi o obecność, a także o nadmiernym oczekiwaniu, które spotyka się z rozczarowaniem – mówi Mela Koteluk.

Singiel oprócz płyty zapowiada także trasę koncertową, która obejmie 10 miast i rozpocznie się 22 października w Poznaniu, a zakończy 4 grudnia w Lublinie. Po drodze Mela wystąpi we Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie, Toruniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach i w Krakowie.

Polecane

Share This