Melancholia i tajemniczość w nowym klipie Mikromusic


2021.07.03

opublikował:

Melancholia i tajemniczość w nowym klipie Mikromusic

“Drzewiej” to kolejny singiel z albumu “Kraksa”, który swoją premierę miał we wrześniu zeszłego roku. Krążek został bardzo ciepło przyjęty przez fanów, a także dziennikarzy, którzy są zachwyceni produkcją, a po lekturze wystawionych przez nich recenzji, od razu chce się sięgnąć po płytę.

Mikromusic raczy nas utworem pełnym melancholii, tajemniczości, czy nostalgii za nieznanym. Jest to połączenie niesamowicie intrygującego głosu Natalii z kompozycją elektronicznie-ambientową. Jak mówi zespół:

– Piosenka opowiada o przeszłości, której nikt z nas nie zna, miłości, której nie sposób zdefiniować. Jesteśmy w kosmosie maleńką cząstką, a mimo wszystko potrafimy kogoś znaleźć, pokochać i w swoim mikro świecie przeżywać emocje tak ogromne jak Wielki Wybuch. Wszystko sprowadza się do najmniejszych cząsteczek, z których wszyscy jesteśmy zbudowani.

Całości dopełnia znakomity teledysk, który choć charakterystyczny dla stylistyki Mikromusic, rozbudza u widza ogrom nieznanych dotąd emocji. Obrazek autorstwa Rogera Wanke powstał w Karkonoszach, a w klipie wystąpili przyjaciele Natalii Grosiak, na co dzień głęboko związani są ze Szklarską Porębą – Marcelina i Maciek Misztale. Takie połączenie gwarantuje nam piękne widoki, które choć na moment pozwalają nam przenieść się w słoneczny, górski krajobraz.

Utwór ten, tak samo jak resztę piosenek z nowej płyty usłyszeć będzie można na koncertach. Energia przekazywana przez Mikromusic będzie z pewnością jeszcze większa, a jej odbiór dosadniejszy, dlatego wszystkim osobom spragnionym wrażeń polecamy udział w letnich koncertach, które odbędą się:

* 02.07 w Katowicach
* 03.07 w Warszawie
* 11.07 w Poznaniu
* 23.07 w Krakowie
* 24.07 w Rzeszowie
* 30.07 we Wrocławiu
* 31.07 w Łodzi
* 06.08 w Olsztynie

Polecane

Share This