„Melex” – Bedoes gościem Białasa i Lanka


2018.09.28

opublikował:

„Melex” – Bedoes gościem Białasa i Lanka

foto: @maua_maggie

Wiemy już, że na płycie „HYPER2000” Białasa i Lanka zabraknie gości. Ci pojawią się za to na dołączonym do preorderowych wydań mixtapie „In Hajs We Trust 2”. Wśród zaproszonych do nagrania gościnnych wokali artystów znaleźli się Żabson, Malik Montana, Jan-rapowanie oraz Blacha, a także Bedoes, którego możemy usłyszeć w udostępnionym dziś utworze „Melex”.

Na „In Hajs We Trust 2” nie usłyszymy Solara, co dla części fanów było zaskakującą informacją. – Nie było go i nie zdążył się dograć. Proszę nie doszukiwać się tutaj jakichś animozji, bo między nami jest zawsze gicioruspokoił Białas.

„HYPER2000” oraz dołączony do albumu mixtape można już zamówić w przedsprzedaży. „Melex” jest piątym ujawnionym kawałkiem z projektu i jednocześnie pierwszym, który pochodzi z mixtape’u. Poprzednie numery – „Cyka blyat”, „Milion długu”, „Polack” oraz zaprezentowane w środę “Kochaj nas i żegnaj” znajdziemy na podstawowym dysku.

Bedoes szykuje na ten rok własną płytę „Kwiat polskiej młodzieży”. Artysta zdradził kilka dni temu, że jednym z zaproszonych gości będzie Koldi z ekipy Alcomindz. Zarówno „HYPER2000” jak i krążek Bedoesa ukażą się nakładem SB Maffija Labelu.

Polecane

Share This