Mes u Wojewódzkiego: Jak siedzę w domu smutny i telepie mną kac i myślę, że jestem nikim, bo mogłem nagrać lepszą płytę, to się nie uśmiecham


2020.10.05

opublikował:

Mes u Wojewódzkiego: Jak siedzę w domu smutny i telepie mną kac i myślę, że jestem nikim, bo mogłem nagrać lepszą płytę, to się nie uśmiecham

Jego gośćmi są osoby z szeroko pojętego świata kultury i sztuki, połączone w zaskakujące duety. Niejednokrotnie wybrane pary po raz pierwszy występują ze sobą publicznie, odsłaniając swoją nieznaną dotychczas stronę.

W czwartym odcinku „Sztuki Łączenia” spotkały się kolejne kontrastowe osobowości – Agnieszka Dygant i Ten Typ Mes. Charyzmatyczna aktorka wraz z bezkompromisowym raperem stworzyli duet pełen skrajności, będący niczym dwa żywioły – ogień i woda. Stawił im czoła prowadzący – Kuba Wojewódzki, wraz ze swoją teorią na temat sztuki ich łączenia:

– Szukałem jakichś punktów wspólnych u Was [Agnieszki Dygant i Tego Typa Mesa]. Jak się czyta Wasze biografie, jak się czyta wywiady z Wami, to jest taki pierwiastek fajnego, inteligentnego, refleksyjnego buntu albo niezgody na pewne konwenanse. I mam wrażenie, że teraz to trochę wychodzi i to nie jest naciągana teza […].

Temat buntu okazał się być bliski obu gościom, jednak każdy z nich manifestuje swoje wartościw zupełnie inny, charakterystyczny dla siebie sposób. Co sprawia, że zapala im się „czerwona lampka”?

Sprawdź także inne odcinki „Sztuki Łączenia”

Polecane

Share This