Mesajah – „Brudna Prawda” – promomix


2013.06.02

opublikował:

Mesajah – „Brudna Prawda” – promomix

Wytwórnia UrbanRec przedstawia promomix zbliżającego się wielkimi trzeciego studyjnego albumu Mesajah „Brudna Prawda”. Płyta będzie miała już 7 czerwca i ukaże się nakładem połączonych sił wytwórni UrbanRec oraz Rocked Boys.

 

„Brudna Prawda” to już trzeci album autorstwa Mesajah. Artysta zainspirowany koncertami, pozytywnym odbiorem poprzedniego krążka oraz dobrą energią płynącą z najbliższego otoczenia, usiadł do pisania „Brudnej Prawdy” od razu po ukazaniu się „Jestem Stąd”. Efekt pracy możemy usłyszeć w zaledwie rok po premierze poprzedniej płyty.

Gdyby nie sprawna pomoc Adrego i Paxona w Popular Station Studio przy realizacji wokali oraz House of Riddim, Riddim Bandits, Dreadsquad i Emira Kobolic – twórców warstwy muzycznej, nie byłoby to możliwe.

 

Dopełnieniem całości jest doborowe towarzystwo gości: Abradab, paXon, Yanaz, OnaManArmy, Tallib, Grizzlee, Blackout JA oraz chórki IGrades – które wspierają wokalne poczynania artysty zarówno w studiu jak i na scenie.

 

Mesajah nie opuszczał murów studia przez pięć miesięcy. Skupiony tylko nad pracą stworzył album złożony z trzynastu premierowych utworów.

Sam artysta określa stylistykę płyty jako modern roots, która zjedna fanów reggae, hip-hop, jak i dancehall.

Polecane

Share This