Męskie Granie w domu – rusza cykl specjalnych koncertów online


2020.03.28

opublikował:

Męskie Granie w domu – rusza cykl specjalnych koncertów online

fot. kadr z wideo

W ostatnich dniach spędzamy czas głównie w domowym zaciszu. Chcąc umilić wszystkim wytrwanie w samoizolacji, marka Żywiec, sponsor trasy Męskie Granie, razem z Onet.pl i artystami zdecydowała się zorganizować cykl online’owych koncertów, stanowiących chwilę wytchnienia w tym trudnym czasie. Pierwsze wydarzenie z cyklu „Męskie Granie w domu” odbędzie się już w niedzielę o godz. 20:30. Dla internetowej publiczności na Onet.pl zagra Sorry Boys.

Koncertowi i transmisji towarzyszy zbiórka pieniędzy na rzecz walki ze skutkami koronawirusa, którą organizuje siepomaga.pl.

Już setki tysięcy osób wsparło walkę z epidemią koronawirusa i przekazało pieniądze na doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt. Dołącz do oglądania, posłuchaj świetnej muzyki i pomóż w leczeniu innych.

Sprawdź też: Quebonafide o swoich gościach. Kto jest jego faworytem, a kto „inspirującą młodą postacią”?

By zachować wszelkie środków ostrożności i spełnić wszelkie wymogi bezpieczeństwa podczas pandemii, koncerty odbędą się na żywo, z domów artystów, przy użyciu najnowszych technologii, umożliwiających brak fizycznego kontaktu pomiędzy artystami i ekipą grupy ATM realizującą koncerty. Przed drzwi artystów zostanie dostarczony dokładnie zdezynfekowany sprzęt, który każdy z nich zainstaluje samodzielnie, korzystając ze zdalnych instrukcji producenta. Wóz transmisyjny z ograniczoną do minimum ekipą (pracującą w maseczkach i rękawiczkach) wypuści miksowany na żywo materiał.

Polecane

Share This