MetalFest 2013 – Onslaught zamyka skład


2013.04.24

opublikował:

MetalFest 2013 – Onslaught zamyka skład

Informujemy, że ostatnim zespołem z zagranicy, który dołącza do składu MetalFest 2013 jest angielska thrash-metalowa horda Onslaught. Skład festiwalu powiększy się jeszcze dwie polskie grupy wyłonione w ramach konkursu „Zrób głośniej na MetalFest”. Właśnie zakończyliśmy pierwszy etap przesłuchań.

Uwaga – wraz z końcem bieżącego miesiąca zmieniają się ceny karnetów.

Onslaught (Anglia) Thrash-Metal

Onslaught to niezwykle zasłużona ekipa z Anglii. W latach 80tych kojarzona była ze sceną hard-core/punk oraz zespołami Discharge czy Exploited. Z czasem ich muzyka naturalnie ewoluowała w stronę metalu… a wiadomo do jakiego metalu jest najbliżej zespołom grającym HC/punk: thrash. Obecnie Onslaught przygotowuje nowy materiał na szóstą długogrającą płytę. Anglicy znajdą jednak czas na kilka festiwalowych koncertów, w tym i na występ ostatniego dnia MetalFest.

Line up na MetalFest 2013 Open Air Polska:

Headliner’s: HELLOWEEN, ACCEPT, VOLBEAT Down, Satyricon, Sodom, Hatebreed, Destruction, The Dillinger Escape Plan, Entombed, Illusion, Finntroll, Kat & Roman Kostrzewski, Suicidal Angels, Cryptopsy, Onslaught, Unearth, Turisas, Exhumed, Red Fang, Arkona, Aborted, Veil Of Maya, Karma To Burn, Accuser, Hatesphere, Varg, Alpha Tiger, In Other Climes, Azarath, Corruption, The Nomads, Vedonist, Belzebong, Wolf Spider, Elvis Deluxe, The Dead Goats, Antigama, Sceptic, Dragon’s Eye, J.D. Overdrive, The Sixpounder, Ass To Mouth, Terrordome, Thaw, Shame Yourself, Huge Ccm, Bullet Belt, Embrional, Devilish Impressions.

Bilety:

Informujemy, że do końca kwietnia karnety na festiwal będą w tańszej cenie, czyli od 239 zł, od 1 maja cena wzrasta. Bilety jednodniowe do 31 maja kosztują 129 zł.

MetalFest 2013 Open Air Polska

OWR ”Sosina” Jaworzno, ul. Bukowska

Data: 20-22 czerwca 2013

2 sceny, łącznie 60 zespołów, ponad 70 godzin muzyki.

Polecane

Share This