Metalfest – rozpiska czasowa


2012.05.13

opublikował:

Metalfest – rozpiska czasowa

  Już 1 czerwca w Jaworznie wystartuje tegoroczne edycja Metalfestu – Open Air Festival. W tym roku organizatorzy postanowili poszerzyć mapę tej objazdowej imprezy także o Polskę i osiem innych państw.

W Jaworznie zagrają m.in. Fear Factory, W.A.S.P., Kreator, Blind Guardian, Megadeth i Soulfly. Ci ostatni dołączyli do line-upu imprezy dosłownie przed kilkoma dniami. „Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi z
faktu, że akurat teraz udało nam się ściągnąć Soulfly do Polski ponieważ
chłopaki będą promować swój doskonały (jeśli w ogóle nie najlepszy w
historii) album << Enslaved >>”
, mówią organizatorzy.

KUP BILET NA METALFEST:






FRIDAY 01.06.2012, MAIN STAGE

23.05 – 00:30    Megadeth

21.25 – 22.35    Blind Guardian

19.55 – 20.55    Hypocrisy

18.30 – 19.30    Moonspell

17.25 – 18.10    Legion of The Damned

16.20 – 17.05    Alestorm

15.15 – 16.00    Triptykon

14.30 – 15.00    Stos

13.45 – 14.15    Horrorscope

13.00 – 13.30    Skull Fist


SATURDAY 02.06.2012, MAIN STAGE

23.05 – 00:30    Kreator

21.25 – 22.35    Soulfly

19.55 – 20.55    Eluveitie

18.30 – 19.30    Acid Drinkers

17.25 – 18.10    Vader

16.20 – 17.05    Powerwolf

15.15 – 16.00    Septic Flesh

14.30 – 15.00    Grand Magus

13.45 – 14.15    Nexus Inferis

13.00 – 13.30    Huntress

SUNDAY 03.06.2012, MAIN STAGE

23.05 – 00:30    W.A.S.P.

21.25 – 22.35    Fear Factory

19.55 – 20.55    Ensiferum

18.30 – 19.30    Dark Tranquillity

17.25 – 18.10    In Extremo

16.20 – 17.05    Death Angel

15.15 – 16.00    Brainstorm

14.30 – 15.00    Virgin Snatch

13.45 – 14.15    Steelwing

13.00 – 13.30    Heidevolk

FRIDAY 01.06.2012, 2ND STAGE

22.25 – 23.05    Fleshgod Apocalypse

20.45 – 21.25    Fueled by Fire

19.25 – 19.55    Hell:on

18.00 – 18.30    Chainsaw

17.00 – 17.25    Mentally Blind

15.55 – 16.20    Impervious

14.50 – 15.15    Rusted Brain

SATURDAY 02.06.2012, 2ND STAGE

22.25 – 23.05    Graveworm

20.45 – 21.25    Emergency Gate

19.25 – 19.55    Obscure Sphinx

18.00 – 18.30    Heart Attack

17.00 – 17.25    Calladorn

15.55 – 16.20    Basement

14.50 – 15.15    Post Profession

SUNDAY 03.06.2012, 2ND STAGE

22.25 – 23.05    Hate

20.45 – 21.25    Totem

19.25 – 19.55    Animations

18.00 – 18.30    Frostbite

17.00 – 17.25    Hello Jackie

15.55 – 16.20    Emigra

14.50 – 15.15    ConsFEARacy

Polecane