Metallica: film w 3D i płyta już we wrześniu (wideo)


2013.07.31

opublikował:

Metallica: film w 3D i płyta już we wrześniu (wideo)

Przed tygodniem Metallica gościła na Comic-Conie w San Diego. Konwent dla fanów komiksów może wydawać się dziwnym miejscem dla zespołu metalowego, ale w dzisiejszych czasach trzeba się promować, gdzie i jak tylko się da. Zespół dał specjalny koncert-niespodziankę, przywiózł ze sobą nowy trailer filmu „Metallica Through The Never”. Obraz ma skupiać się na ukazaniu koncertowego wcielenia grupy, ale nie zabraknie w nim również wywiadów i ujęć zza kulis.

26 września film wykonany w technice 3D trafi do sieci kin IMAX, tydzień później pojawi się też w innych kinach, wyświetlających produkcje w trzech wymiarach. Niestety – na ten moment nie ma informacji dotyczących premiery obrazu w Europie, o Polsce nie wspominając.

„Metallica Through The Never” ukaże się także na CD. I tutaj lepsza wiadomość – ścieżkę dźwiękową zawierającą 15 utworów nagranych podczas ubiegłorocznych koncertów w kanadyjskich miastach Edmonton i Vancouver, będzie można kupić również w Polsce. Premiera wydawnictwa 24 września.

Polecane

Share This