Metallica gwiazdą Sonisphere 2014


2013.12.06

opublikował:

Metallica gwiazdą Sonisphere 2014

Sonisphere wraca do Polski. Gwiazdą nadchodzącej edycji będzie Metallica.

Jako szczególny hołd dla swoich fanów, zespół zaprezentuje „Metallica By Request „, interaktywne doświadczenie koncertowe. Fani, którzy zakupią bilety online na nadchodzący Sonisphere Festiwal w Polsce zostaną zaproszeni do głosowania i zestawienia set listy utworów, które zagra Metallica. Zespół daje szansę na stworzenie set listy marzeń z ponad 30 letniego dorobku, ponad 140 nagranych piosenek.

Tradycyjny zestaw 18-to piosenkowej set listy będzie zawierać 17 utworów z największą liczbą głosów fanów, a ponieważ Metallica również czynnie brać będzie udział w zabawie 18 piosenką będzie zupełnie nowy utwór. Na www.metallica.com fani będą mogli śledzić jak kształtują się głosy na poszczególne koncerty w europejskich miastach.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy uwolnić się z czterech ścian studia, by po raz kolejny zagrać dla naszych europejskich oddanych przyjaciół przez kilka tygodni maja i czerwca – powiedział Lars Ulrich. Dodatkowo fakt, że wszyscy nasi fani wybiorą utwory, które zagramy będzie fantastycznym projektem, następnym poziomem zabawy i zdjęciem obowiązku z moich rąk czyli faceta, który zazwyczaj spisuje setlistę.

Sonisphere Festival w Polsce w 2014 roku odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie dnia 11 lipca. Bilety na festiwal będą dostępne w sprzedaży od Piątku, 6 grudnia od godziny 10:00. Ich ceny rozpoczynają się od 198 zł.

Polecane

Share This