Metallica „S&M2” już w sprzedaży


2020.08.29

opublikował:

Metallica „S&M2” już w sprzedaży

Metallica oraz San Francisco Symphony prezentują „S&M2” – zapis audio i wideo koncertów z 6 i 8 września 2019, które odbyły się w San Francisco Chase Center.

Wspólne występy Metalliki i orkiestry symfonicznej z San Francisco były historyczne na wielu poziomach: było to nie tylko wielkie otwarcie Chase Center w SF, ale także pierwsze spotkanie zespołu z Symphony od 1999 roku, jak również pierwsze w historii wykonanie nowych utworów Metalliki nagranych po wydaniu pierwszej części „S&M” (przypominamy – album nagrodzono Grammy) w symfonicznych aranżacjach.

Na wyprzedanych występach pojawiło się 40 tys. fanów z niemal 70 krajów, jak również przedstawiciele mediów.

Od 28 sierpnia każdy może doświadczyć „S&M2” w domowym zaciszu. Wydawnictwo jest dostępne w rozmaitych formatach, w tym 4LP, 2CD, DVD i Blu-ray oraz limitowanym boksie kolorowych 4LP + 2CD + Blu-ray z nutami, kostkami do gitary oraz plakatem . Sprzedaż nowego albumu Metalliki rozpoczęła się w nocy z czwartku na piątek o północy podczas specjalnego wydarzenia zorganizowanego w Hard Rock Cafe w Warszawie.

„S&M2” to przełomowe wydawnictwo w dorobku Metalliki, zarówno pod względem dźwiękowym, jak i wizualnym. Za produkcję odpowiadają Greg Fidelman, James Hetfield oraz Lars Ulrich. Słynna orkiestra symfoniczna wystąpiła pod batutą Edwina Outwatera, kierowana przez legendarnego muzycznego dyrektora Michaela Tilsona. Za montaż odpowiada Joe Hutching („Through The Never”). W porównaniu z wersją, która była wyświetlana w kinach w październiku 2019, audio i wizuale zostały przeniesione na zupełnie nowy poziom.

 

Źródło: Universal Music Polska / YouTube

Polecane


Share This