Metallica udostępniła ponad 600 koncertów

W tym oczywiście występy w Polsce.


2019.01.27

opublikował:

Metallica udostępniła ponad 600 koncertów

fot. Ewelina "Eris" Wójcik / mfk.com.pl

Wielka gratka dla miłośników Metalliki. Grupa od 15 lat rejestrowała swoje występy, by sprzedawać ich zapisy za pośrednictwem strony LiveMetallica.com. Teraz każdy z tych koncertów został udostępniony do odsłuchu za pośrednictwem serwisu Nugs.net.

Nugs to serwis streamingowy, na którym znajdziemy wyłącznie koncerty. Swoim dorobkiem dzielą się tam nie tylko muzycy Metalliki, ale też np. Bruce Springsteen, Red Hot Chili Peppers i Pearl Jam. W ofercie platformy znajduje się około 150 tysięcy koncertów. Abonament jest nieco droższy niż w tradycyjnych serwisach streamingowych – do wyboru mamy opcje za 12,99 $ i 24,99 $ (HIFI). Warto przy tym zaznaczyć, że serwis umożliwia testowanie go przez 30 dni za darmo.

Nie tylko Metallica…

Teraz możemy w każdej chwili posłuchać koncertów Metalliki z festiwali Sonisphere z 2010, 2012 i 2014 roku, a także tych ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie (2004 i 2008) i Tauron Areny Kraków (2018). Na platformie znajdziemy także zapisy polskich koncertów Red Hot Chili Peppers, Pearl Jamu, Gov’t Mule czy Snarky Puppy.

21 sierpnia Metallica wróci do Polski, by wspólnie z Ghost i Bokassą wystąpić na PGE Narodowym w Warszawie. Koncert jest już wyprzedany, ale… jego zapis z pewnością pojawi się na Nugs i prawdopodobnie będzie brzmiał lepiej niż koncert na Narodowym.

Polecane