Metallica wraca do Polski


2018.09.24

opublikował:

Metallica wraca do Polski

fot. Ewelina "Eris" Wójcik / showtheshow.pl

Po wyprzedanym na pniu kwietniowym koncercie w krakowskiej Tauron Arenie Metallica wróci do Polski, by 21 sierpnia 2019 wystąpić na PGE Narodowym. Kwartet z Bay Area zawita do nas w ramach przyszłorocznej trasy koncertowej, podczas której wciąż będzie promował wydany w 2016 roku album „Hardwired… To Self-Destruct”.

Amerykanom będą towarzyszyć znakomite supporty – stoner-punkowa kapela Bokassa z Norwegii i mający w Polsce niemałą rzeszę fanów szwedzki Ghost. Niestety, koncert u boku Metalliki oznacza prawdopodobnie, że musimy się pożegnać z marzeniami o tym, by Ghost odwiedzili nas zimą na koncercie klubowym lub halowym.

Otwarta sprzedaż biletów ruszy 28 września. Od 25 września wejściówki będą dostępne dla członków fan clubu grupy. Organizatorem występu jest Live Nation.

Nowe terminy w Europie i Wielkiej Brytanii to pierwsze koncerty od bijących rekordy frekwencji wydarzeń w 29 obiektach koncertowych, które miały miejsce od sierpnia 2017 do maja 2018. Startująca 1 maja 2019 roku w Estádio do Restelo w Lizbonie trasa, obejmuje 25 nowo ogłoszonych koncertów w 20 krajach, wśród których znajduje się kilkanaście miast nieuwzględnionych na trasie w 2017-2018 roku. Wśród nich znajdziemy Mediolan, Zurych, Dublin, Brukselę (po raz pierwszy od 1988 roku), Berlin, Moskwę, Warszawę, Bukareszt i Göteborg, a także pierwsze w historii koncerty w Trondheim w Norwegii, Hämeenlinna w Finlandii i Tartu w Estonii.

Wraz z planem trasy, naturalnie powróci również Wherever I May Roam Black Ticket: jeden bilet, uprawniający do wstępu na płytę na każde show Metallica w ramach trasy koncertowej w Europie i Wielkiej Brytanii w 2019 roku. Od A(msterdamu) do Z(urychu), poprzez wszystkie pośrednie miasta, posiadacze Black Ticket muszą jedynie wybrać koncerty i zarezerwować elektronicznie bilet nie później niż na 48 godzin przed wydarzeniami. Limitowana ilość 750 Black Tickets będzie dostępna w cenie 598 Euro (więcej informacji na CID Entertainment.)

Podobnie jak w przypadku większości koncertów zespołu Metallica na trasie WorldWired, każdy zakupiony bilet łączy się z możliwością wyboru fizycznej lub digitalowej kopii dziesiątego, najnowszego albumu zespołu: „Hardwired…To Self-Destruct”.

Po raz kolejny wszystkie bilety będą zawierały dostęp do bezpłatnego pobrania MP3 z danego koncertu, przygotowanego przez ekipę trasy „Hardwired…To Self-Destruct”. Bezpłatne pliki do pobrania z zapisem koncertu można otrzymać, skanując lub wprowadzając kod kreskowy z biletu na dany koncert na tej stronie.

We współpracy z CID Entertainment powraca również rozszerzona oferta, która pozwoli przeżyć wyjątkowe chwile na tej trasie. Dostępne będą trzy specjalne pakiety, zawierające bilety premium i inne udogodnienia/atrakcje, takie jak możliwość wcześniejszego wejścia na teren koncertu, zwiedzanie pamiątkowego muzeum “Memory Remains” oraz spotkanie z zespołem. Więcej informacji na temat dostępnych pakietów: CID Entertainment.

Polecane

Share This