Metallica wyda 27 albumów koncertowych


2014.09.18

opublikował:

Metallica wyda 27 albumów koncertowych

Przez ostatnią dekadę Metallica udostępniała swoje koncerty w MP3 za pośrednictwem strony LiveMetallica.com. W związku z okrągłą rocznicą działalności serwisu, grupa szykuje niespodziankę – tym razem w formie fizycznych nośników. Na płytach CD pojawią się wszystkie tegoroczne występy grupy, na które składają się przede wszystkim koncerty zagrane przez zespół w ramach trasy „By Request”, podczas której to fani układali setlisty poszczególnych występów. W sprzedaży pojawi się także występ na festiwalu Glastonbury, któremu towarzyszyły protesty „stałych bywalców” imprezy narzekających na to, że Metallica nie jest odpowiednim zespołem do prezentowania się na kultowym festiwalu.

Oprócz pojedynczych występów zespół przygotował także box, w którym znajdą się wszystkie wydane w ramach akcji koncerty. Wydawnictwo zawierające zapis 27 występów ma kosztować 417 dolarów i można je zamówić pod tym adresem .

Koncerty będą się ukazywać w każdy poniedziałek. Zespół chce jednorazowo publikować po trzy wydawnictwa układając je chronologicznie.

Jednym z koncertów dostępnych na CD będzie oczywiście występ z polskiej edycji Sonisphere Festival 2014. Pod tym linkiem znajdziecie naszą relację i zdjęcia z imprezy .

Polecane

Share This