Metalowa legenda w składzie Mystic Festivalu


2019.09.23

opublikował:

Metalowa legenda w składzie Mystic Festivalu

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Organizatorzy Mystic Festivalu nie próżnują. Mimo iż ich festiwal odbędzie się dopiero w czerwcu, znamy już trzy gwiazdy przyszłorocznej edycji. Do ogłoszonych przed tygodniem Judas Priest właśnie dołączyła kolejna legenda – Mercyful Fate. Dowodzony przez Kinga Diamonda będzie zdecydowanie jedną z największych atrakcji wiosenno-letniego sezonu festiwalowego, dlatego cieszymy się, że nie zabraknie ich również u nas.

Do line-upu Mystic Festivalu 2020 dołączyła także Mgła. Czołowa polska blackmetalowa kapela będzie wydała niedawno nowy album zatytułowany „Age of Excuse”.

Przypominamy, że trwa sprzedaż festiwalowych karnetów typu Early Bird. Dwudniowe bilety można nabyć w cenie 459 zł lub w specjalnej ofercie z koszulką festiwalową. Cena zestawu wynosi 509 zł, a liczba koszulek jest ograniczona.

Mystic Festival 2020 odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca przyszłego roku na terenie krakowskiego Muzeum Lotnictwa i po raz pierwszy przybierze formę imprezy open air. Na trzech festiwalowych scenach wystąpi łącznie aż 30 artystów.

Ceny karnetów i daty zmian:

Early Bird – 459 zł do 16 grudnia lub do wyczerpania puli
Regular Sale – 479 zł do 15 maja lub do wyczerpania puli
Last Minute Sale – 499 zł do 9 czerwca

Polecane

Share This