Method Man zaprezentował nowy utwór


2018.08.13

opublikował:

Method Man zaprezentował nowy utwór

foto: P. Tarasewicz

Method Man zaprezentował nowy utwór zatytułowany „Grand Prix”. To pierwsza zapowiedź planowanej na ten rok płyty „The Meth Lab II: The Lithium”. Producentem utworu jest Damon Blackman znany bardziej jako Dame Grease.

„The Meth Lab II” będzie kontynuacją „The Meth Labu” z 2015 roku. Ostatnim dotychczasowym wydawnictwem Method Mana jest ubiegłoroczny album Wu-Tanga „The Saga Continues”.

 

Wu-Tang Clan szykuje się do wyjątkowej trasy

Wu-Tang Clan będzie świętował 25-lecie wydania legendarnej płyty “Enter The Wu-Tang (36 Chambers)”. Z tej okazji zespół zapowiedział wyjątkową trasę koncertową.

Na koncie Wu-Tang na Instagramie opublikowano film z udziałem każdego z członków składu. RZA, Method Man, Ghostface Killah, Raekwon, U-God, Masta Killah, Inspectah Deck, GZA i Cappadonna zapowiedzieli “Tour 25th Anniversary”. Nie ogłosili jeszcze żadnych terminów.

Wu-Tang Clan wskazuje kolejny element hip-hopu

Cztery podstawowe elementy hip-hopu to rap, DJ-ing, breakdance i graffiti. Zupełnie coś innego postanowili wybrać panowie z Wu-Tang Clan. Nowy element wskazany przez Method Mana, Ghostface Killah i resztę jest co najmniej zaskakujący.

Na swoim Twitterze Wu-Tang Clan ogłosili, że podstawowa lista powiększyła się o kolejny ważny punkt. Jest to… gaming. – Gaming jest teraz jednym z elementów hip-hopu. Zgadza się. Najpierw usłyszałeś to tutaj. #WuTang – czytamy.

O co tak naprawdę chodzi? W krótkim tweecie pojawiły się też dwa zdjęcia joypada w kształcie logotypu Wu-Tang, a także gra “Wu-Tang: Shaolin Style”, która pojawiła się na pierwszej konsoli Playstation w 1999 roku. Trójwymiarowa bijatyka została oparta na postaciach z zespołu. Grę można obecnie kupić na aukcjach internetowych i na Amazonie. Jakie są ceny? Od kilku dolarów aż do ponad 100.

Polecane

Share This