MGK w chamski sposób odpowiada G-Eazy’emu

Niedługo później raper zmienia podpis pod zdjęciem.


2018.08.31

opublikował:

MGK w chamski sposób odpowiada G-Eazy’emu

foto: P. Tarasewicz

Gorąco w Stanach. Wygląda na to, że możemy szykować się na beef pomiędzy G-Eazym i Machine Gunem Kellym. Rano Kelly pocisnął Geraldowi na antenie Hot 97, kilka godzin później G-Eazy odpowiedział dissem „Bad Boy”, w którym nawija m.in.: „Chciałbyś być mną. Wściekasz się, że nie możesz być tak wielki jak ja”.

Machine Gun Kelly stara się pokazać, że to nie on próbuje być jak G-Eazy, ale jest dokładnie odwrotnie. MGK opublikował na Instagramie zdjęcia, na których zestawia siebie z G-Eazym i wykazuje podobieństwa, w tym oczywiście fakt, iż G-Eazy przefarbował się niedawno na blond. Colson opatrzył grafiki chamskim komentarzem, w którym atakuje również Halsey, dziewczynę przeciwnika (G-Eazy i Halsey rozstali się dwa miesiące temu, ale według krążących po sieci plotek znów są razem). – Pieprzyłem jego dziewczynę, teraz on wygląda jak ja – napisał. Raper zmienił już podpis pod zdjęciami, pozostawiając jedynie hashtagi. Poniżej znajdziecie screen pierwotnej wersji.

Na instagramowym profilu MGK pojawiło się także wideo, na którym raper otwiera szampana i wyraźnie dumny z siebie słucha numeru „Not Alike” z wydanej dziś płyty Eminema „Kamikaze”. To właśnie w tym kawałku Eminem zaatakował Kelly’ego.

 

😈

Post udostępniony przez colson. (@machinegunkelly)

Polecane