Mi-La i High End w preorderze


2013.06.12

opublikował:

Mi-La i High End w preorderze

Dla wszystkich niecierpliwych, jak również tych którzy chcą mieć te albumy jako pierwsi mamy dobrą wiadomość. Zarówno płytę Mi-La – Miejskie gawędy o miłości i zbrodniach, jak również High End – #1, można zamówić w pre-orderze. POLECAMY !!!

Mi-La – Miejskie gawędy o miłości i zbrodniach

Inteligentne, dalekie od banału teksty zarapowane stylowo na bitach, których pozazdrościć mogą największe tuzy hip-hopowej sceny! Albo raczej dowód na to, że elokwencja i wrażliwość rapera w połączeniu z maestrią producentów to świetna recepta na pierwszorzędną hip-hopową płytę. Tym krążkiem Mi-La zawstydzi niejednego weterana rapowej sceny.

Płytę w pre-orderze znajdziecie na:iTunes , empik.com i merlin.pl


High End – #1

Prezentujemy tracklistę oraz gości z nadchodzącej debiutanckiej płyty High End „#1”, która ukaże się na rynku nakładem wytwórni MyMusic Group przy medialnym wsparciu opolskiej wytwórni Step Records. Na płycie znajdzie się 12 numerów utrzymanych, zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych brzmieniach. Do udziału w projekcie zespół zaprosił legendy polskiej sceny hip hopowej – PIH`a i HST. Nie zabraknie również młodszych reprezentantów mainstreamu – Jopla & Komara. High End „postawił” również na przedstawicieli sceny podziemnej – imprezowego duetu Beer Beer oraz młodego, obiecującego rapera Bili`ego z ekipy Kontrawersy.

Płytę w pre-orderze znajdziecie na: iTunes , empik.com i merlin.pl

Polecane

Share This