Michael Buble wróci do Polski na koncert halowy


2022.09.19

opublikował:

Michael Buble wróci do Polski na koncert halowy

fot. mat. pras.

Live Nation Polska ogłosiło właśnie przyszłoroczny koncert Michaela Buble w naszym kraju. Artysta odwiedzi nas zimą, by 10 lutego wystąpić w Tauron Arenie Kraków. Ogólna sprzedaż biletów ruszy 23 września o 10.00. Wcześniej – odpowiednio 21 i 22 września – wejściówki będą mogli kupować klienci banku Citi Handlowy i użytkownicy Ticketmastera.

Podczas ostatniej wizyty w Krakowie Michael był pod wrażeniem Karoliny Leszko, która zaskoczyła go swoim głosem, śpiewając jako osoba wybrana z publiczności. Zobaczcie tamten niesamowity fragment koncertu.

Mający na swoim koncie liczne nagrody Grammy i Juno, Michael Bublé zawsze miał jasno określone cele. Było tak, gdy podpisywał kontrakt z Reprise Records blisko dwie dekady temu i jest tak teraz – kilka miesięcy po premierze jego jedenastej płyty studyjnej. Po pierwsze, obiecał sobie, że nie tylko będzie podtrzymywał płomień wielkich klasyków American Songbook, ale wniesie do tych ponadczasowych melodii także swój osobliwy styl, silny wokal i miłość do tych ponadczasowych melodii. Po drugie, zamierzał napisać hity godne szczytów list przebojów, które staną się klasykami.

Trzecim i najważniejszym dla niego zadaniem było zaprezentowanie całej tej pięknej muzyki podczas jednego koncertu i zabranie słuchaczy w wyjątkową podróż podczas wieczoru, którego nigdy nie zapomną.

Podczas każdego koncertu zawsze śpiewał prosto z serca piękne pieśni miłosne, rozśmieszał, płakał, tańczył i zachwycał tłumy z całego świata na wyprzedanych arenach i stadionach. Chciał, aby jego występy były legendarne. Udało mu się to osiągnąć bez problemu, co wykraczało poza jego najśmielsze marzenia. Wieloplatynowy wokalista/autor tekstów/producent/humanista nie zwalnia tempa, a fani będą się mogli się o tym przekonać dzięki jego nowemu albumowi i trasie koncertowej.

Polecane

Share This