Michał Kowalonek czyta biografię Kings of Leon

Kolejna odsłona Departamentu Czytelnictwa Eski Rock.


2013.07.21

opublikował:

Michał Kowalonek czyta biografię Kings of Leon

Od najbliższego poniedziałku słuchacze radia Eska Rock będą mogli usłyszeć historię grupy Kings Of Leon. Fragmenty wydanej niedawno biografii pt. „Kings of Leon: Sex on Fire” czytać będzie Michał Kowalonek, wokalista grupy Myslovitz.

W tej muzycznej biografii Michael Heatley śledzi historię zespołu Kings Of Leon od momentu jego powstania do chwili, kiedy single „Sex on Fire”, „Use Somebody” i „Notion” wspięły się na szczyty list przebojów. Opowieść o jednej z najbardziej niezwykłych formacji rockowych naszych czasów to pierwsza pełnowymiarowa biografia zespołu, wydana w Polsce na początku lipca przez wydawnictwo Sine Qua Non (SQN). Losy amerykańskiej grupy założonej przez trzech muzykalnych braci i ich kuzyna, przybliży słuchaczom Eski Rock Michał Kowalonek z zespołu Myslovitz.

Odcinki radiowej adaptacji biografii „Kings of Leon: Sex on Fire” będą emitowane na antenie stacji przez dwa tygodnie co godzinę od poniedziałku do piątku pomiędzy 11:00 a 16:00. Książkę będzie można także zdobyć na antenie radia.

To kolejna edycja cyklicznej akcji Departament Czytelnictwa Eski ROCK. Wcześniej w jej ramach książki czytali m.in. Tomek „Lipa” Lipnicki, Piotr Rogucki, Grzegorz Markowski, Robert Więckiewicz, Tomasz Kot i Andrzej Grabowski.

Polecane

Share This