Michał Sobierajski – „Część” (audio)


2015.03.14

opublikował:

Michał Sobierajski – „Część” (audio)

„Część” to utwór zapowiadający debiutancki album Michała Sobierajskiego. Płytę „Przed snem” nie łatwo przyporządkować do określonego gatunku muzycznego, zawiera elementy elektronicznego soulu, popu, R&B i jazzu. Wszystkie piosenki na płycie zostały skomponowane przez Michała. Producentem płyty jest Bogdan Kondracki. Większość tekstów napisali Karolina Kozak oraz Kamil Durski.

Michał Sobierajski – wokalista, pianista, kompozytor, autor tekstów i aranżer. 21-latek, student trzeciego roku Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach – kierunek kompozycja i aranżacja. Mimo swojego młodego wieku odniósł już kilka znaczących sukcesów jako pianista, kompozytor i wokalista, do których z pewnością można zaliczyć: pierwsze miejsce na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Paryżu Concours Musical De France, wyróżnienie indywidualne w Konkursie Młodych Zespołów Jazzowych Jazz Juniors, udział w finale Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego Muzyki Filmowej Transatlantyk Instant Composition Contest.

Szerokiej publiczności Michał zaprezentował się w II edycji „The Voice of Poland”, gdzie określany objawieniem programu doszedł aż do jego finału. Współpracował ze znanym holenderskim muzykiem Alainem Clarkiem. Występował także z zespołami: Afromental i LemON. Koncertował też z Justyną Steczkowską.

Polecane

Share This