Michał Szczygieł gotowy do letniej ofensywy

Wokalista pracuje z duetem Sampler Orchestra


2019.07.29

opublikował:

Michał Szczygieł gotowy do letniej ofensywy

fot. Maksymilian Grela

Dobre wiadomości od Michała Szczygła. Ten utalentowany 20-latek, który ma na swoim koncie platynową płytę za debiutancki singiel „Nic tu po mnie”, wkrótce powraca z nowym repertuarem. Artysta zapowiada solowy utwór oraz duet-niespodziankę. Singiel „Nie mamy nic”, skomponowany z Sampler Orchestra (współtwórców płyt takich artystów jak Novika czy Włodi), usłyszymy jeszcze latem.

Myślę, że w pewnym stopniu dojrzałem. Na tyle, na ile mogłem, określiłem swoją muzyczną drogę i zacząłem sam pisać teksty. „Nie mamy nic” to singiel, na który czekałem – opowiada Michał i dodaje: – Kilka dni temu jako gość specjalny w nowej edycji „The Voice Of Poland” zaprezentowałem ten utwór przedpremierowo. Reakcja publiczności i trenerów napawa optymizmem – nie mogę się doczekać premiery.

Autorem teledysku będzie h d s c v m, znana ekipa z Krakowa odpowiedzialna między innymi za klipy czołówki polskich raperów: Quebonafide, Guziora czy Sariusa.

To nie koniec niespodzianek. Jak dodaje młody artysta: – Jeszcze na początku sierpnia usłyszycie mnie gościnnie w nowym kawałku Patryka Kumóra.

Polecane

Share This