Michał Szpak: „Wszyscy do chu*a jesteśmy ludźmi”


2020.08.10

opublikował:

Michał Szpak: „Wszyscy do chu*a jesteśmy ludźmi”

Nie milkną echa interwencji policji wobec demonstracji LGBT. Przypomnijmy, że policja brutalnie rozpędziła środowiska LGBT protestujące przeciwko tymczasowemu aresztowaniu Margot – jednej z aktywistek LGBT. Doszło także do licznych zatrzymań i bezpodstawnego pokazu siły. Jako pierwszy publicznie swoją dezaprobatę dla tego typu działań wyraził Dawid Podsiadło. Podczas koncertu Męskiego Grania w sobotę, wplótł on w tekst utworu „Trofea” słowa „Kinga, taki ładny apel miałaś”, odnosząc się do słów córki Andrzej Dudy, wygłoszonych tuż po ogłoszeniu wyników w wyborach prezydenckich.

– Niezależnie od tego kto wygra wybory, wszyscy jesteśmy równi, nikt nie zasługuje na to, żeby być obiektem nienawiści, nikt nie może bać się wyjść z domu – mówiła Kinga Duda, tuż po wygranej swojego ojca w wyborach.

Dużo ostrzej sytuację podsumował Michał Szpak. Napisał on na swoich social mediach:

– Wszyscy do chu*a jesteśmy ludźmi. Nie ma gorszy/lepszy. WTF!!!

Przypomnijmy, że w lipcu Michał Szpak wziął udział w promocji „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga” – filmu Netflixa. W teledysku do „Volcano Man”, piosenki skomponowanej specjalnie z myślą o „Historii zespołu Fire Saga” Michał Szpak wciela się w Edytę Górniak, Cohnchitę Wurst, Mr. Lordiego z Lordi, członków zespołu ABBA czy duet tworzący fikcyjną Fire Sagę.

– Czy wy też tęsknicie za Eurowizją tak jak ja? Mam dla was dobrą wiadomość – znajdziecie ją na Netflix – mówi w końcówce nagrania wokalista.

Polecane

Share This