Michał Wiśniewski idzie na wojnę z królem disco polo


2021.04.06

opublikował:

Michał Wiśniewski idzie na wojnę z królem disco polo

fot. mat. pras.

To, co robi Świerzyński, to jest oszustwo. Trzeba to bardzo klarownie zaznaczyć, bo nie ja jestem jedynym, którego wyrolował. To jest po prostu krętacz, któremu się wydaje, że jest „cesarzem” disco polo – mówił w wywiadzie dla Plejady Michał Wiśniewski.

Najwidoczniej te słowa wyjątkowo nie spodobały się Sławomirowi Świerzyńskiemu, liderowi diso polowego Bayer Full. Jak się okazuje discopolowiec wzywa Wiśniewskiego do przeprosin.

– „Specjalista” od dziewczęcej bielizny (majteczki w kropeczki), udający chińczyka – @slawomirswierzynski przysłał mi wezwanie do przeprosin. Hmmm. 📓📕Wg słownika @pwnwydawnictwo oszust to: «mężczyzna świadomie wprowadzający kogoś w błąd», krętacz: «człowiek oszukujący, używający wykrętów, wybiegów». Oj mamy już tyle osób, 🧔👳👳‍♀️👱‍♀️🕵️‍♂️które tego doświadczyły, że od lat czekałem na spektakl za jego pieniądze. ⚔️Tak się właśnie strzela sobie w kolano, yeah. A pewnie „Wszyscy Polacy” to twoja piosenka a podpisanie się pod nią to nie przywłaszczenie. Takich linków a za tym idących świadków jest bez liku (tu Michał zamieścił link do artykułu o bezprawnym wykorzystanu utworu przez Świerzynskiego przyp. red.) I tak panie, są już wyroki a przyjdą kolejne. Będzie głośno!📢📢📣🔈 👹😈👺Ja jestem na batalię gotowy a ty? 死了… #niechwygrasprawiedliwość – napisał na swoim Instagramie Michał Wiśniewski.

 

Polecane

Share This