Michał Wiśniewski o politykach: Jarosław Kaczyński jest geniuszem


2020.05.03

opublikował:

Michał Wiśniewski o politykach: Jarosław Kaczyński jest geniuszem

fot. mat. pras.

Lider Ich Troje, Michał Wiśniewski, był gościem Agnieszki Gozdyry w programie „Skandaliści”. Artysta przyznał, że w obecnej sytuacji na świecie jest zwolennikiem rozwiązania szwedzkiego, ale stosuje się do zaleceń władz. Choć rzadko wypowiada się na polityczne tematy, tym razem opowiedział co sądzi m.in. o Jarosławie Kaczyńskim oraz nadchodzących wyborach prezydenckich.

Dla mnie Kaczyński jest geniuszem, tak te klocki poukładać, chłopa, robotnika i inteligenta pracującego. To naprawdę trzeba być geniuszem. Nie pozostaje nam nic innego, jak pokornie czekać, bo jak widać, Polacy nie jednoczą się w takich sytuacjach – stwierdził Wiśniewski.

SPRAWDŹ TAKŻE: Dlaczego Bedoes i Białas spóźnili się ze swoimi szesnastkami? SBM Label odpowiada

Przyznał, że nawet przed epidemią największe manifestacje gromadziły tyle osób co mecz piłkarski, a przez to władza nie musi się z nimi liczyć. Poruszył także temat wyborów prezydenckich, wypowiedzi Donalda Tuska, przyznał na kogo nie zagłosuje w nadchodzących wyborach.

Miejsce Donalda Tuska jest w Warszawie w tej chwili. Nie mogę zagłosować na szlachciankę, która nie ma wiedzy – stwierdził lider Ich Troje – Każdy niech wybierze według własnego sumienia. Chcieliśmy demokracji to ją mamy – dodał.

Polecane


Share This