Mick Jagger czeka na operację serca


2019.04.02

opublikował:

Mick Jagger czeka na operację serca

foto: P. Tarasewicz

W weekend pisaliśmy o problemach zdrowotnych Micka Jaggera, przez które The Rolling Stones musieli przełożyć trasę koncertową po Ameryce Północnej. Zespół ograniczył się wówczas do krótkiego komunikatu: – Lekarze odradzili Mickowi występy w tym momencie ponieważ musi się poddać niezbędnemu leczeniu. Dziś wiemy nieco więcej o problemach zdrowotnych wokalisty. Niestety, dowiedzieliśmy się również, że tour nie dojdzie do skutku.

Z informacji podanych przez Drudge Report wynika, że 75-letni Jagger będzie musiał poddać się operacji serca. Szczegóły stanu zdrowia artysty pozostają jednak nieznane. Jeszcze w tym tygodniu wokaliście ma zostać wymieniona jedna z zastawek serca. Drudge Report uspokaja, pisząc, że 95% takich zabiegów kończy się sukcesem, podkreśla ponadto, że Jagger jest w znakomitej formie, co ułatwi mu dojście do siebie po zabiegu. Warto tutaj podkreślić, że management zespołu nie komentuje informacji podanych przez serwis.

Złożona z 17 koncertów w Stanach i Kanadzie trasa miała ruszyć 20 kwietnia w Miami. Keith Richards poinformował na Twitterze, że grupa odwołała wszystkie zaplanowane występy

Koncerty w Ameryce Północnej miały być częścią trasy No Filter, w ramach której w ubiegłym roku Stonesi gościli w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu.

Polecane

Share This