Międzynarodowy sukces uczestniczki Voice Of Kids


2020.08.18

opublikował:

Międzynarodowy sukces uczestniczki Voice Of Kids

Najnowszy singiel Carli Fernandes – „Entera” w duecie z Mattem Hunterem – trafił na 12 playlist New Music Friday w Spotify. To najlepszy wynik w historii wszystkich polskich wykonawców.  Międzynarodowe duety opłaciły się: Carla została dostrzeżona zagranicą. Poza polskim New Music Friday, piosenka wokalistki została umieszczona na playlistach NMF Latin, jak również w Holandii, Szwecji, Belgii, Islandii, Grecji, Hiszpanii, Norwegii, Finlandii, Danii oraz Czechach i Słowacji.

TIDAL także zadbał o międzynarodową promocję „Entery” – utwór trafił na kilka międzynarodowych playlist, jak również na okładkę Rising: Global.

Rising: Global
L’infusion de la semaine
La Mezcla De La Semana
One Voz
Latin

Również Apple Music zadbało o obecność najnowszego singla Carli Fernandes na playliście Apple Music New Music Daily: w Polsce, Austrii, Niemczech, Szwajcarii oraz Rumunii. Carla pojawiła się także na okładce playlisty Pop na czasie w Empik Music.

Warto wspomnieć, że na  TikToku wystartował oficjalny challenge #enteradance, w którym użytkownicy przygotowują układ taneczny stworzony do piosenki.

SPRAWDŹ TAKŻE: Ariana Grande z niesamowitym rekordem

Entera”, to nowoczesny, popowy utwór z elementami latino, z bardzo klimatycznym gitarowym brzmieniem. Singiel jest utrzymany w wakacyjnym, chilloutowym klimacie i ma ogromną szansę, żeby stać się hitem, który będzie królował na wszystkich imprezach. Opowiada o letniej, gorącej miłości, która jest wyrażana tańcem w blasku księżyca przy płomieniach ogniska, aż do wschodu słońca. Inteligentny tekst pełen jest metafor i można go interpretować na wiele sposobów, dzięki czemu każdy może w nim odnaleźć część siebie oraz przenieść się na chwilę na rajską plażę

Źródło: Universal Music Polska

Polecane


Share This