Międzynarodowy zlot fanów TSA


2015.03.14

opublikował:

Międzynarodowy zlot fanów TSA

Z okazji swojego 30-lecia fan club TSA „Alien” organizuje międzynarodowy zlot fanów zespołu. Impreza odbędzie się w sobotę 14 marca w Łodzi w klubie Stereo Krogs przy ul. Zielonej 8. Początek o godz. 14.00.

 

Organizatorzy zapowiadają: Jubileusz rozpocznie się od spotkania fanów w najbardziej klimatycznym rockowym klubie Łodzi. Już wiemy, że przyjedzie wielu fanów TSA z zagranicy. Klub na ten dzień przeobrazi się w „piwnicę fana TSA”. W jaki sposób? Aby to zobaczyć, trzeba przyjechać. W programie zlotu: spotkanie z niezwykłymi gośćmi, najważniejsze wydarzenia z naszej historii w dużej pigułce, dla każdego uczestnika specjalne wydanie fanzinu FC TSA „Alien”, konkursy z atrakcyjnymi, niepowtarzalnymi nagrodami, prezentacje multimedialne, unikatowe nagrania wideo, galeria pamiątek, nowe gadżety FC, będą też niespodzianki. W planach są także: spotkanie z muzykami TSA, pamiątkowe zdjęcie uczestników oraz zapisy na pamiątkowe, numerowane wydawnictwo multimedialne FC. Dla uczestników czynny będzie bar z polskim jadłem. Po zlocie uczestnicy wspólnie przejdą ulicami Łodzi na koncert TSA. 

Koncert odbędzie się w klubie Beedroom. Początek w sobotę o 18.00. Po koncercie TSA, posiadacze wejściówek wspólnie przejdą ulicami Łodzi ponownie do Klubu Stereo Krogs, gdzie odbędzie się after party, w programie którego znajdą się m.in. koncert grupy Com2gether oraz jubileuszowy rockowy jam.

Tagi


Polecane

Share This