Mielzky, Proceente, Łysonżi, Masia zapraszają na urodziny Aloha Ent.

Aloha kończy dziewięć lat.


2016.03.24

opublikował:

Mielzky, Proceente, Łysonżi, Masia zapraszają na urodziny Aloha Ent.

Wytwórnia hiphopowa Aloha Entertainment świętuje swoje dziewiąte urodziny. Z tej okazji zapraszamy na huczną jubileuszową imprezę, która odbędzie się 8 kwietnia w warszawskim kubie 55 (Żurawia 32/34). Na wydarzenie zapraszają Mielzky, Masia, Łysonżi Dżonson oraz Proceente:

Na wszystkich gości czeka moc hiphopowych atrakcji. Imprezę uświetnią wyjątkowe występy zaprzyjaźnionych z Aloha Ent. artystów. W tym roku headlinerem będzie Mielzky, który wraz z Patr00 wydał w zeszłym roku doskonały album „Miejski Patrol”. Na scenie pojawi się również Masia, wokalistka, o której robi się ostatnio coraz głośniej. Muflon, uważany przez wielu za najlepszego zawodnika w historii polskiego freestyle`u, zaprezentuje premierowe kawałki ze swojej nadchodzącej płyty, natomiast o odpowiednie stężenie alohowej zajawki zadbają Proceente i Łysonżi Dżonson wraz ze specjalnie zaproszonymi gośćmi. Część koncertową poprowadzi duet Rufin MC & DJ Beredson, afterparty rozkręci  DJ Grubaz.

Koncerty startują o godz. 22:00, do godz. 23:30 wstęp z listy facebook gratis. Bilety do nabycia na miejscu w cenie 20zł.

Polecane