Mielzky wskazuje najciekawszego z podopiecznych Malika Montany


2021.05.27

opublikował:

Mielzky wskazuje najciekawszego z podopiecznych Malika Montany

fot. Szerszeń

Malik Montana dynamicznie rozwija swoje GM2L, przedstawiając fanom kolejnych podopiecznych. W ostatnich tygodniach w barwach jego labelu kawałki publikowali Bibić, Francuz Mordo i Kazior, wcześniej fani mieli okazję poznać Josefa Brana i Alberto. Ten ostatni pojawił się w opublikowanym wczoraj klipie do singla „Hustle Hustle” Zbuka. Numer promuje album „Człowiek”, którego oficjalną premierę zaplanowano na jutro.

Podczas trwającego właśnie streama na Twitchu jeden z fanów zapytał Mielzky’ego, co sądzi o „Hustle Hustle”. Raper przyznał, że jest pozytywnie zaskoczony, a przy okazji spropsował Alberto.

Odpalając, spodziewałem się, że będzie gorzej, a jest spoko. Zresztą umówmy się – z tych wszystkich zawodników od Malika, Alberto jest najciekawszy – stwierdził Mielzky.

Dla Alberto gościnka u Zbuka jest drugim tegorocznym kawałkiem. Wcześniej artysta udzielił się w „Kawasaki” DJ-a Frodo, do którego dograli się także Malik i Bratan. GM2L zapowiedziało na jutro premierę nowego singla Josefa „Dawaj hajs”.

Sprawdź także: Quebonafide nagrywa z gwiazdą europejskiego rapu?

Polecane

Share This