Miętha promuje płytę znakomitym singlem „Kumitsu” i klipem z udziałem Vito Bambino i Wozza Lozowskiego

Reprezentanci Asfaltu zapowiadają "36,6".


2021.03.13

opublikował:

Miętha promuje płytę znakomitym singlem „Kumitsu” i klipem z udziałem Vito Bambino i Wozza Lozowskiego

fot. THEDREAMSstudio

Tłusty, wykręcony i mocno buja. Miętha zaprezentowała swój najnowszy singiel “Kumitsu”. Piosence towarzyszy teledysk w reż. Michała Pańszczyka (THEDREAMSstudio). Klip z udziałem Vito Bambino i Wozza Lozowskiego już teraz możecie zobaczyć na kanale Asfalt Records na YouTube. Numer zapowiada szykowaną na kwiecień płytę „36,6”

“Kumitsu” jest dla warszawskiego duetu powrotem do pogodnej, przewrotnej bitowo i tekstowo odsłony. Z tej strony zresztą panowie dali się poznać za sprawą debiutanckiego “Audioportretu” wydanego w 2019 roku (za który zgarnęli nominację do Fryderyków w kategorii Fonograficzny Debiut Roku – przyp. red.).

Pozwoliłem sobie na zmodyfikowanie swojej barwy głosu na bardziej nosową i bardzo spodobał mi się ten zabieg. Naszym zdaniem to bardzo zwiewny numer, z dystansem, humorem i przetłustym bitem – opowiada Skip.

„36,6” miało się pierwotnie ukazać w 2020, ale artyści zdecydowali się przesunąć premierę.

Nie jest to dobry moment dla muzyki i kultury, dlatego zdecydowaliśmy się przełożyć premierę naszej najnowszej płyty “36,6” na wiosnę przyszłego roku. Oczywiście tym, którzy czekają na naszą muzykę wszystko zostanie wynagrodzone, a materiał zostanie wydłużony – mówił w 2020 AWGS.

Sprawdź także: Bisz wraca z nową płytą zatytułowaną “Blady król”

Restrykcje, a tym samym problemy muzyków związane z organizacją wydarzeń kulturalnych wymusiły na zespole przełożenie na wiosnę 2021 roku nie tylko daty premiery płyty, ale i przedpremierowego, specjalnego, planowanego z rozmachem koncertu “Miętha 36,6 Live Experience”.

Oczywiście istnieje możliwość zwrotu biletów, jednak jeżeli nam zaufacie i chcecie być z nami na tym koncercie, będziemy wam za to bardzo wdzięczni. Koncert na pewno się wydarzy – nie został odwołany, a jedynie przełożony – tłumaczył Skip.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że w Asfalt Shopie nadal trwa przedsprzedaż płyty “36,6” duetu Miętha – na CD i LP.

Polecane

Share This