Migos przedstawia „Culture III”


2021.06.11

opublikował:

Migos przedstawia „Culture III”

fot. mat. pras.

Wyczekiwany album Migos „Culture III” wreszcie dostępny w serwisach cyfrowych! Na krążku trwającym godzinę i 15 minut znalazło się 19 utworów, w których gościnnie pojawili się NBA YoungBoyem )„Need It”), Pop Smoke („Light It Up”), Juice WRLD w („Antisocial”), Justin Bieber („What You See”), Future („Picasso”), Polo G („Malibu”), Cardi B („Type Shit”) Drake („Having Our Way”).

„Culture III” to pierwsze wydawnictwo tria od czasu „Culture II” z 2018. Od tego czasu Takeoff, Quavo i Offset nagrali solowe albumy, jednak fani domagali się, by grupa znów połączyła siły. Na „Culture III” Migos czerpie z inspiracji z początków kariery, ale przedstawia je w wydaniu uzupełnionym o współczesne wpływy. To świetne zamknięcie trylogii „Culture” i potwierdzenie, że Migos jest jedną z najbardziej liczących się sił w rapie.

W ramach promocji wydawnictwa grupa Migos pojawiła się w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. Singiel „Avalanche” z żywymi instrumentami wypada rewelacyjnie – posłuchaj i zobacz.

Polecane

Share This